Kodu

Miks valida Poko?

Keskkonnasõbralik

Poko kott on tehtud polüestrist, mis on taaskasutatav sadu kordi, kuid ühe Poko mõju keskkonnale on võrdeline ainult 9 õhukese kilekotiga. Lisaks sellele on võimalik materjali valmistada plastikpudelitest seeläbi suurendades Poko jätkusuutlikkust.

Bränd

Poko on üliõpilaste ettevõtmine vähendada plastkandekottide kahjulikku mõju keskkonnale. Poko on bränd, mida võid usaldada plastikreostuse vähendamisel ning Pokot toetab teiste hulgas ka Eesti Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Disain

Pokot on väga mugav kaasas kanda ja kasutada, aga võimatu maha unustada. Kunstnahk või vilt, Poko võtmehoidja näeb välja alati stiilne ning sobib igasse taskusse!

Kaal

Poko kaalub umbes 12 grammi, mis on võrreldav õhukese kilekoti kaaluga (~7 grammi). See tähendab, et võid julgesti kaaluda oma tooteid koos pokoga kartmata hinna lisandumist.

Pestav

Pokot võib korduvalt pesta 40 kraadi juures. Võid muretult kanda kartuleid, viinamarju, kondiitri tooteid või midagi muud, mis võiks kotti määrida ning visata Poko pesumasinasse ja uuesti kasutata järgmine kord. Poko säilitab oma omadused paremini kui ükski teine kott pärast pesemist.

Hind

Pokot ostes teed küll suurema esialgse investeeringu, kuid ajapikku muutub see odavamaks valikuks. Plastkandekotte maksustatakse kuni 1 euroga või keelustatakse täielikult. Peale selle on kilekottide ja nende koristuse tegelik hind peidetud teistes toodetes ja maksudes.

Vaata meie negavati videot plastikreostuse teemal