Kodu

Poko on mugav ning taaskasutatav poekott, mis käitub ka võtmehoidjana

Vajuta siia, et saada rohkem Poko kohta teada

Miks valida Poko?

Keskkonnasõbralik

Poko poekott on valmistatud polüestrijääkidest ja taaskasutatav sadu kordi. Piisab, et asendada kõigest 9 õhukest kilekotti, et Poko mõju keskkonnale oleks vähem kahjulik. Lisaks sellele on võimalik Poko materjali toota plastpudelitest seeläbi suurendades jätkusuutlikkust!

Brändi identiteet

Poko on üliõpilaste ettevõtmine vähendamaks plastkandekottide kahjulikku mõju keskkonnale. Pokot toetab teistehulgas ka Keskkonna Investeeringute Keskus ning Poko on bränd, mida saad usaldada plastikreostuse vähendamisel.

Disain

Pokot on mugav kaasas kanda, lihtne kasutada ning võimatu maha unustada. Kunstnahast või vildist Poko võtmehoidja näeb moodne välja ja sobib igasse taskusse!

Kaal

Poko poekott kaalub ~12 grammi, mis on võrreldav kilekoti kaaluga (~7 grammi). See tähendab, et võid julgesti oma tooteid kaaluda koos Pokoga kartmata lisakulusid.

Pestav

Pokot saab pesta 40 kraadi juures. Pokoga saab kanda kartuleid, viinamarju, küpsetisi ja muud, mis kotti määrida võivad ning pärast puhtaks pesta järgmiseks korraks! Poko säilitab omadused paremini kui teised kotid pärast pesemist.

Hind

Pokol on tõepoolest suurem algne investeering, kuid pikemas perspektiivis on see soodsam. Kilekottidele maksustatakse kuni 1 euroga koti kohta või keelatakse täielikult ära. Kilekoti ja ka selle koristuse hind on peidetud teistesse toodetesse ja maksudesse.

Vaata meie Negavati konkursi videot kilekottide reostuse kohta!